TAOCU SEKS VE DOKUNARAK SEVİŞMEK

Ünlü uzak dogunun meşhur ve gizemli mistik savaş sanatları gibi sevişme sanatları oldukça ünlü gibi duruyor :) Aşagıdaki taocu felsefenin sevişme ve yiyişme tekniklerini zevkle okudum dogrusu , uygulanması mümkün ve kullanışlı olduguna inandıgım bu yazıyı paylaşmak zorunda hissettim ve sizler için işte taocu dokunarak sevişme felsefesi. Hem erkek, hem kadın için bedenlerin birbirlerine değmesi tam doyurucu bir sevişme için temel koşuldur. Sevişme sırasında kadınla erkek arasında ellerle bedenin öteki bölümlerinin zevk vermek ve zevk almak için uyumlu bir işbirliği içinde olması gereklidir. Nasıl mı? İşte böyle:
1) Sevişirken erkek de kadın da, ta ki yorgun düşüp uyuyana kadar, birbirlerine elleriyle dokunmaktan bir an bile geri durmamalıdırlar.
2) Kadının göğüsleri ve bızırı (klitoris) en duyarlı yerleridir ama buralara dokunmakta acele etmemelisiniz, önce ellerini okşayıp öpünüz. Kadınlar gene enseden ta sokuma, apış aralarına kadar omurilik bölgesinde çok duyarlıdırlar; Duyarlı noktalar kadından kadına değişebilir ama genellikle kadınların çoğunluğunun duyarlı olduğu yerler kulaklar, ense, belin çevresi özellikle arka bölümü, apış aralarıdır. Gene sizin karnınızın kadının karnına değmesiyle okşanması sevişmeye büyük kıvançlar katar.
3) Kamışın (penis) dışında erkeklerin en duyarlı olduğu yeri kulağın içi, bazı erkeklerde göğüsler -erkeklerin yüzde ellisinde meme uçları dikleşir- apış aralarıdır.
4) Bedenler arasında başarılı bir dokunsal ilişki kurmanın gizi tepeden tırnağa kadar ne kadar çok yere değmek, dokunmak olanağı varsa o kadar çok yere dokunmak değmektir. Sevişmekte dokunma hareketsiz durağan bir değme olmamalıdır. Elleriniz eşinizin bedeninde durmadan dolanmalıdır; bedeniniz eşinizin her nefes alışına ya da bedenindeki en ufak, en hafif kımıltılara karşılık vermelidir.
5) Sevişmenin başlangıcında kadınlar erkeğin kamışını elleriyle uyarmak yerine bedenleri arasında tam bir dokunsal bağlantı kurma konusunda kendilerini yoğunlaştırmalıdırlar. Yalnız yü heng'in (erkek organı) sertleşmesinden çok çabuk iştahlanan kadınlar bu kuralın dışında bırakılabilir. Ya da uzun süre bedensel dokunum, ilişkisi içinde olmak bile erkeğin penisinin sertleşmesini sağlamıyorsa kuşkusuz bu durumda da kadın ellerini kullanmalıdır. Yaşlı erkeklerin erkeklik organlarına dokunulmasına karşı tepkileri genç erkeklerin tepkilerinden farklıdır. Genç erkeklerin penisleri boşalma konusunda daha duyarlı ve daha çabuktur. Onun için genç erkeklerin penislerine avuç içinde boydan boya dokunma çok hafif olmalıdır. Dip bölümü hafifçe sıkılabilir ama baş bölümüne hemen hemen hiç değilmemelidir. Buna karşın yaşlı bir erkeğin kamışı daha sıkı tutulmaya elverişlidir. O kadar çabuk sertleşmez ve boşalmaz. Yaşlı erkekde sertleşmeyi sağlamak için en iyi yöntem iki eli birlikte kullanmaktır. İki el içine alınmış bir kamış kolaylıkla uyarılmış olur. Bu durum erkeklerin çoğuna dölyoluna girmiş olma izlenimini verdiği için son derece uyarıcı gelir.Eğer erkek sünnetli değilse üst deriyi fazla sıkmamaya dikkat edilmelidir, çünkü o bölümde sürtünme sonucu, bir tahriş olabilir. Onun için en iyisi dokunma kamışın baş bölümü ve erbezleri ve erbezi torbası üzerinde sürdürülmelidir. Deneyimi olmayan kadınlar sanki erkeklerin erbezleri ve erbezi torbası diye bir organları yokmuş gibi davranırlar. Oysa deneyimi fazla olan kadınlar erbezi torbasının öneminin bilincindedirler. Yaşlı erkekler erbezlerine dokunulmasından hoşlanırlar. Gene de erbezlerine kırılacak bir eşyaymış gibi özenle, dokunulmalıdır. En iyi yöntem erbezi torbasının tümünü avuç içine alıp torbanın dip ve kamışın alt bölümünü parmak uçlarıyla uyarmaktır. Nasıl yaparsanız yapınız da sakın çok fazla sıkmayın. Genç bir erkekte böyle bir uyarı pek çabuk boşalmaya yol açabilir. Onun için çok dikkatli olmak gereklidir. İyi bir sonuç almak için ellerinizi son derece hafif ve yumuşak bir biçimde kullanın ve değişik erkeklerin değişik tepkileri olabileceğini de akıldan çıkarmayın. Bazısına uyarı o kadar fazla gelebilir ki hemen elinizde boşalabilir, oysa bir başkasında bu uyarı tam olarak sertleşmeyi sağlamaya bile yetmeyebilir.
6) Erkekler ellerinin yumuşak ve pürüzsüz olmasına özen göstermelidirler. Kaba ellerle hırpalanmaktan hoşlanacak kadın pek az çıkar. Kadınların çoğu bu konuda, "Tüm gerçek erkekler naziktir. Sevecen olmayan bir erkek ilgimi çekmez." diyen Marlene Dietrich'le aynı duyguları paylaşırlar. Erkekler ellerinin çok nazik ve çabuk incinebilen yerlere de uzanabileceğini unutmamalıdırlar. Pek çok kadın bızırlarının (klitoris) parmakla uyarılmasına alışıktır, erkeğin parmaklarıyla uzun süre ama özenli bir biçimde uyarılmadıkça ya da kendi parmaklarıyla bu işi yapmadıkça ne tam olarak isteklenirler, ne de orgazma ulaşabilirler. Kaba ve kirli parmaklar tahrişe hatta mikrop kapmaya neden olabilirler. Bunun gibi orgazma ulaşmak için meme uçlarının okşanmasını, meme uçlarıyla oynanmasını isteyen kadınlar da vardır. Buna karşın parmakla yapılan her türlü uyarıdan nefret eden kadınlar da vardır. Kadının hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyleri ancak deneyerek öğrenebilirsiniz. Kadın, bedenlerin birbirine değmesinden çok hoşlanabilir de kadınlık organına parmakla değilmesinden nefret edebilir. Bu tür kadın, parmaklarını kullanmaya çok meraklı olmayan erkekler için son derece ilginç bir yatak arkadaşı olabilir.

1 yorum: